Acil ilk sitem hackledim napayım şimdi?

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
ilk sitemi hackledim beyler ne yapacagımı biri söylesin şuan admin panelindeyim? sıradan bir index basmak istiyorum yada şifresini filan nasıl deiştiricem wolswagen simgeli bi site? nasıl index bascam yada şifrei dieştirecem ???

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
wordpress ise site appearance editor header.php oradaki kodları sil kendi index kodlarını yapıştır kaydet ana sayfa indexlenir eğer normal admin panel ise yeni bir sayfa aç biryerleri değiştir hacked MarcosEvilla Turkhackteam filan yaz ha bu arada indexin yok ise header.php ye php yaz örneğin

<?php
echo "MarcosEvilla Turkhackteam.org";
?>

bu şekilde anlamışsındır umarım

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
wordpress ise site appearance editor header.php oradaki kodları sil kendi index kodlarını yapıştır kaydet ana sayfa indexlenir eğer normal admin panel ise yeni bir sayfa aç biryerleri değiştir hacked MarcosEvilla Turkhackteam filan yaz ha bu arada indexin yok ise header.php ye php yaz örneğin

<?php
?>

bu şekilde anlamışsındır umarım
nerde abi göremiyom ya :)

evet wordpress

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
wordpress ise dediğimi yap header.php ye php yaz örneğin

<?php
?>

eğer editor kısmı yok ise pages blümünden yeni sayfa ekle oraya yazılarını yaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.