ACİL İnternet bağlantı problemi

DarkiceS

Yeni üye
1 Nis 2016
30
0
Selamun Aleykum , Benim bi sorunum var hemen açıklıyorum benim bir kişisel laptop um var ve laptopu alalı fazla olmadı ve laptopun işletim sisteminidi windows 8.1 den windows 7 yaptım format atarak daha sonra format attıktan sonra kablosuz ağ özelliği gittiğini gördüm sağ alttaraftta internet simgesinde kırmızı çarpı işareti var ve kablosuz ağları hiçbir türlü göremiyor bağlanamıyorum fakat formattan önce böyle bir sorun yoktu umarım yardımcı olursunuz (PC : GRUNDIG intel core i3 işlemcili daha kullanalı 1 hafta olmadı internetsiz kaldım eski masa üstünden zar zor konu açıyorum )

DarkiceS

Yeni üye
1 Nis 2016
30
0
Bu arada internette sorun yoktu formattan sonra bölyle oldu driverda sorun var galiba diye düşünüyorum ama driveri nerden bulabileceğimi bilmiyorum

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
driver'ları yüklenmemiş
bilgisayarına driver pack solection yada driver booster indirmen gerekiyor.
eğer 2.bir bilgisayarın varsa ondan driver pack solection indir. saten programı bilgisayara atınca kendisi otomatik kuruyor.
ama dosyanın boyutu 4-10 gb arasında olduğundan telefona indirmen zor.
eğer uğraşamam diyorsan. bilgisayarcıya 5 tl ye yaptırabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.