Acil Linux windows Kurulum hatasi

Bess

Üye
9 Eyl 2015
227
0
windows 10 dan linux minte geciş yapıcam yanlız aç dıyorum ve Adsız - Hızlı Resim

uygulama bulunamadi hatasini verıyor normal ac dıyorum klasore acıyor ordada .exe dosyasi gibi bisi yok boot dosyasi falan war usb yazicam usb yok cd yazicam cd yok lutfen yardim pls helppp

Son düzenleme:

Bess

Üye
9 Eyl 2015
227
0
yok ben eskıden direk daemon toolsla calistirp kuruyordum win 10 attiktan sonra olmadi microsoft bılerekmı yapıyor napiyor acil yardim + linuxmint.orgdan indirdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.