Acil Oyun Kurma / agar.io pvp server / Hile kurma gibi bilgileri olanlar içeri

EmrahTHT

Yeni üye
9 Ağu 2015
24
0
İstarnbul
Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm.Aranıza yeni katıldım ve sizlerden yardım bekliyorum. Oyun yapma / Hile yapma vb. bilgisi olanlar bana acil ulaşırsa sevinirim. Ve agar.io oyunu kurmak istiyorum güzel wep site olsn içinde birden çok agar.io odası olsun bunlardan herhangi birinden bilginiz varsa acil bana mesaj atınız.Cevaplarınızı bekliyorum. Özelden bana ulaşıp skypeyi isteyebilirsiniz ciddiler mesaj. Yaş: 15

NOT: Benim burada bulunma amacım teröre karşı ülkemizi savunmaktır...

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
dostum agario server kurucan ve buda 7/24 açık olsun diyorsan vps alman lağzım yani herşey ücretle site alman lağzım ücretsiz siteyede kurabilirsin tabi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.