Çözüldü Acil Tasarım Lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SYC

Yeni üye
1 Ara 2018
22
0
Syria
Selamun aleykum Arkadaşlar Biliyorum İstek Yasak Grafik Anlayanlardan 1 Kişi Bana Yardımcı Olur mu? Benim bi arkadasim var Şehit olmuştu persembe gunu lokma hayrı dökülücek eşi de benden destek istedi bende olur dedim yapabilirseniz bi tane güzel Lokma hayrı daveti yapabilirmisiniz tasarimli?

Resim Linki;
https://imgyukle.com/i/EyQ0wG

Yapabilcek Biri Var mı?

Yazilacak Davet mesajı: 10 Ekim 2019 Perşembe günü Saat 12:00 da Şehit Süleyman Gür’ün Şehadetinin 3.yılı Nedeniyle Lokma Hayrımız Vardır Herkes Davetlidir.

BLAxCK

Yeni üye
7 Eki 2019
16
0
instagramda shoplasana var amam geç cevap verir istersen daha küçük ama iyi tasarım yapan sayfalara baş vurabilirsin ya da yotube da az aboneli çok iyi tasarım yapan insanlara.

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe
Grafik ekibi olarak yaparız.En kısa süre içinde çalışmalar konu altında paykaşılır

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Selamun aleykum Arkadaşlar Biliyorum İstek Yasak Grafik Anlayanlardan 1 Kişi Bana Yardımcı Olur mu? Benim bi arkadasim var Şehit olmuştu persembe gunu lokma hayrı dökülücek eşi de benden destek istedi bende olur dedim yapabilirseniz bi tane güzel Lokma hayrı daveti yapabilirmisiniz tasarimli?

Resim Linki;
https://imgyukle.com/i/EyQ0wG

Yapabilcek Biri Var mı?

Yazilacak Davet mesajı: 10 Ekim 2019 Perşembe günü Saat 12:00 da Şehit Süleyman Gür’ün Şehadetinin 3.yılı Nedeniyle Lokma Hayrımız Vardır Herkes Davetlidir.

Aleykümselam bu tür konularda hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Şehit ve gazilerimiz için gece gündüz farketmeden her türlü isteği yerine getiririz. Talep edilen tasarımlar grafikerlerimiz tarafından konu altına eklenecektir. İyi formlar.

Son düzenleme:

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe
EyTlxp.jpg

13 May 2019
113
0
Ne mutlu bir şeydir şahadet şerbetini içmek. İnandığım Tanrı umarım şehidimizi kendi huzurndan ayırmaz. çünkü bu millet için şehit düşen bir insanın içinde kötülük bulunmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.