Acil telefon yarı bricklendi

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Beyler Note2 ye kingroot kurdum bütün gereksiz programları apkları silerken herhalde yanlışlıkla sistem dosyalarından bikaçını silebildim telefon kapandı açılırken samsung yazısında kalıyordu.Hemen format attım formattan sonraarkaplan siyah hiçbirşey yok ve telefonun orta tuşu işlev görmüyor basılı tutunca görev yöneticisi açıyor ama kısa basınca menüye geçmiyor tek sorun bu halledebilecek varmı ?

Yorum atıp yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum elinize kolunuza sağlık telefonum artık eskisi gibi çalışıyor.:RpS_thumbsup::RpS_thumbsup::RpS_thumbsup:

Son düzenleme:

nanotech

Üye
9 Eyl 2015
98
0
Beyler Note2 ye kingroot kurdum bütün gereksiz programları apkları silerken herhalde yanlışlıkla sistem dosyalarından bikaçını silebildim telefon kapandı açılırken samsung yazısında kalıyordu.Hemen format attım formattan sonraarkaplan siyah hiçbirşey yok ve telefonun orta tuşu işlev görmüyor basılı tutunca görev yöneticisi açıyor ama kısa basınca menüye geçmiyor tek sorun bu halledebilecek varmı ?

USB ile bağlayabiliyor musun ?
Bağlayabiliyorsan içine sistem dosyalarını bulup atarsan belki düzelir

Heraksis

Üye
10 Eyl 2015
138
1
HATAY
arkadaş doğru söylemiş dosya atmakla olacağını sanmam ,note 2 stock rom diye ara telefonun fabrikasyon rom u ;orjinal işletim sistemi,çıkar karşına indir ,download moda al pc ye bağla odinlede yükle düzelir ama dikkat et yanlış rom yükleme,yapamam diyorsan garantiye gotür hallediyorlar ben ilk olduğunda gotürdüm ama 10dk lık iş için niye 2 gün bekleyesin :D

Son düzenleme:

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
arkadaş doğru söylemiş dosya atmakla olacağını sanmam ,note 2 stock rom diye ara telefonun fabrikasyon rom u ;orjinal işletim sistemi,çıkar karşına indir ,download moda al pc ye bağla odinlede yükle düzelir ama dikkat et yanlış rom yükleme,yapamam diyorsan garantiye gotür hallediyorlar ben ilk olduğunda gotürdüm ama 10dk lık iş için niye 2 gün bekleyesin :D

Hocam kingroot ile rootlu telefonu garantiye ***ürsem bişey yapmazlarki ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.