acil usb ghost yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
909
2
İzmir
arkadaşlar bende usb ghsot var usb destekliyo anakartta sabnah taktım yaptım sonra bişey oldu makşinayı formatladım şimdi açamıyorum usbyi driverlarda yüklü nasıl olur
 

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
aparatı sök... ve usb kablosunu anakart üzerine bağlamak yerine kabloyu kasanın arkasından dışarı çıkartıp diğer usb girişlerine tak..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.