acil yardım avast kafayımı yedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makinetr

Yeni üye
21 Ocak 2009
37
0
s.a. arkadaşlar avast giç durmadan virüs alarmı veriyor başta msn dahil bütün programların dosyalarında virüs görüyor programları çalıştıramıyorum hepsi hata veriyor ne yapmam gerekli

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Yıllardır Avast kullanıyorum ve hiç şikâyetim yok. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın ve antivirüs taramasını bu modaa gerçekleştirdikten sonra yeniden başlatın bilgisayarınızı.

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
s.a. arkadaşlar avast giç durmadan virüs alarmı veriyor başta msn dahil bütün programların dosyalarında virüs görüyor programları çalıştıramıyorum hepsi hata veriyor ne yapmam gerekli

arkadaşım avastın ücretsi sürümleri virüs silmede başarısız muhtemelen virüsler exe dosyalarının bir çoğunada bulaşmıştır forumda paylaşıldı nod 32 tavsiyem bu olabilr sana

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Avastın ayarlarında makina başlarken tarama yaptırın die birşy olması lazım.. dos ortamnda tarama yapması gerekio! Avast Virüs silmez die birşey yok.. silemeyen kullanıcıdır.. internet baglantısı olmadan tarama yaptırdgnzda hertürlü siler =)

ceza 17

Katılımcı Üye
20 Eyl 2008
360
0
ya kardeşim çok dandik antivirüsmüş avast :) ben nod 32 kullanmıyom süper hiç sorunum yok hem pc yi kasmıyor hemde hemen hemen hepsini silebiliyor tanıdıktan sonra tanınmayan virüsleride bilemiyor :) avast bi işe yaramaz hem pc yi kasar hem virüs silemez dandik anti o ya kaspersky da kasıyor ama iyi antivirüs o bide nod 32 süper bunların üstüne antivirüs programı tanımam :) sana tavsiyem bence eset nod 32 türkçe full kur ;) temizce bi tarat olmadı format at

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.