Acil yardim bekliyorum sizden değerli insanlar

GEATSBY

Yeni üye
5 Ocak 2016
25
0
Beyler bana bir yardim edin dershanede 2. Senem.bu aralar şehir dışında olduğum için dershaneye gidemiyorum ve dershaneye biraz borcum birikti sağlık prolemim var ve ruh halim hiç iyi değil kendimi iyi hissetmiyordum.bugün beni avukat aradı dershane senetimi avukata vermiş beni adam akıllı bilgilendirmeden.ve masraf daha çok artti.işsizim param yok yarın odemezsem icra işlemine başlıyacakmis. nasıl ödüyecegim bilmiyorum..bu dershaneden nefret ediyorum bunlara bir ders vermek istiyorum. İnternet siteleri var dershanenin orada ders vdeolari var onları bari indireyim diyorum fakat İNDİREMİYORUM.borcumu odeyip dershaneden ayrilicam.seneye kendi başıma ders çalışıcam. Videoları izlemek için dershanenin sitesinden program indirip PC ye kurup id sifremi yazıp öyle izleyebiliyorum.fakat indiremiyorum bana yardım edin..İDM işe yaramıyor.dershaneden ayrılınca izleyemeyecegim videoları..

Dershanenin web sitesi: ://www.uludagakademi.com/?gclid=COLViemr6MsCFWQq0wodOksKKQ

Hem android hem PC kurulan video programi: http://ogrenme.uludagakademi.com/

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Beyler bana bir yardim edin dershanede 2. Senem.bu aralar şehir dışında olduğum için dershaneye gidemiyorum ve dershaneye biraz borcum birikti sağlık prolemim var ve ruh halim hiç iyi değil kendimi iyi hissetmiyordum.bugün beni avukat aradı dershane senetimi avukata vermiş beni adam akıllı bilgilendirmeden.ve masraf daha çok artti.işsizim param yok yarın odemezsem icra işlemine başlıyacakmis. nasıl ödüyecegim bilmiyorum..bu dershaneden nefret ediyorum bunlara bir ders vermek istiyorum. İnternet siteleri var dershanenin orada ders vdeolari var onları bari indireyim diyorum fakat İNDİREMİYORUM.borcumu odeyip dershaneden ayrilicam.seneye kendi başıma ders çalışıcam. Videoları izlemek için dershanenin sitesinden program indirip PC ye kurup id sifremi yazıp öyle izleyebiliyorum.fakat indiremiyorum bana yardım edin..İDM işe yaramıyor.dershaneden ayrılınca izleyemeyecegim videoları..

Dershanenin web sitesi: ://www.uludagakademi.com/?gclid=COLViemr6MsCFWQq0wodOksKKQ

Hem android hem PC kurulan video programi: http://ogrenme.uludagakademi.com/

Dostum madem bu kadar istiyorsun gerçekten. Büyük ihtimal ile programa indirememeniz için bir kaç kod entegre edip kapamışlar fakat sende şu yöntemlerle seneyede izliyebilirsin.
1 . ADIM : SAĞLAM BİR EKRAN GÖRÜNTÜSÜ Çeken program bul. Örnek: Bandicam
2 . ADIM : ODA DA SADECE SEN OL HOPARLÖR SON SES OLSUN.
3 . ADIM : VİDEOLARI KAYDEDERKEN SENDE İZLE AKLINADA GİRMİŞ OLUR.

Not: Özelden bana da atarsan şifreni sevinirim bnde kpss ye hazırlanıyorum banada yararın dokunur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.