AciL YaRdIM lutfrn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordMazuru

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
993
8
cd..
arkadaslar bi dosya indirdim hem trojenli hemde viruslu cıktı suan gorev cubugunda 2 tane simge var ve ne yaptıysam onları yok edemedim avast ve ad-aware la filan tarattım olmadı durmadan su siteden bunu indir bigisayarını kurtar filan diyor

bi tanesinde

your computer is infected!

digerinde

windows has detected spywareinfection!click here to protect your computer from spware! filan diyor durmada firefoxla bir site acıyor bunları indir filan diyor ama indirecegin dosylarda da virus ve trojen var lutfen yardım edin nasıl duzelte bilirim

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
bunların hiç birine gerek yok babacan firefox sunu sil babacan bilgisayarını restle sonra safari yada opera vs. bir expoller yükle düzelecektir..daha sonra 24 saat sonra tekrar firefox yükleye bilirsin babacan kolay gelsin şimdiden

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
merhaba :) kısmet bugüne sanırım benim pc yede bişiler oldu pc yi açarken C DENETLENİYOR DİYOR daha önceden yoktu bu 2 gündür böyle neden acaba vilen varsa lütfen bi yardım etsin

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
:):) çok teşekkürler dua edeceyim konusunda sana garanti veririm ama dediklerinle ilgili pek bilgim yok yani ne olduklarını bilmiyorum

not: ÜYE OLURKEN FORMDA HACKER MISINIZ DEİLMİSİNİZ DİE Bİ SORU YOKTU EYER OLSAYDI HAYIR DER VE ÜYE OLMAZDIM :D
BURDAN ALDIĞIM Bİ KAÇ PROGDAN SONRA PC AÇILIRKEN ARTIK (sen anlamassın ama yinede ben söyleyeyim tarzdan bişeyler yazıyo bana):D
yinede
teşekkürler...

1 Mar 2008
92
0
Bilgisayarın kapatmadan fişi cekiyosan bundan dolayıda olabilir.Yahutda o virüsdendir.Sen spyware virüs programını kur tarat eğer onu yapamazsan mutlaka KASPERSKY internet security kur tarat bilgisayarını biraz zorlar ama kendine getirmesi cok kolay kasper için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.