Acil Yardım Pc Çökecek

muratsalman

Yeni üye
31 May 2013
40
0
Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Ben Darkcomet kullanıodum serverı fudladım stuba bastım sonra 1 kez tıkladım açtım calısıomu die calıstı ama o server için olan hata msj ı durmadan geliyo pc yi açar açmaz 100 den fazla hata msj ını alıyorum lütfen yardım edin pc yi kullanamıyorum Acil Yardım

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
Darkcomet'e girip Sockets List Bölümüne girin oradaki ilk seceneg'e sag tıklayın. daha sonra Close Socket'e tıklayın Ve yeni kullanmış oldugunuz portu ekleyın sorun devam etmez sanırım bir deneyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.