Acil yardim pc reset atiyor durup tekrar reset atiyor

udeniz

Yeni üye
3 Eki 2015
22
0
Kardeslerim bugun kasayi uykuya aldim acayim derken pc kendine reset atti durdu sonra tekrar reset atti uzaydan calistirinca tekrar ayni seyi yapiyo anlayan kardeslerim lutfen yardim edebilirmisiniz

texxir

Üye
5 Eki 2012
199
0
ram, işlemci ısısı, usb çıkışları, ve ekran kartı olabilir. ihtimaller bunlar.
Virüs Taramasıda yap şart
Fanı nolur nolmaz temizle benim basımada gelmişti

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Reset Tuşuna Bi Bakarmısın Takılmış Olabilşr ? Başlangıçta F8'e Basıp Otomatik Restartı Kapatmayı denermsin (Çoktan Beri Görmedim F8 De Olması Lazım Öyle Bişey).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.