ACIL YARDIM ! Sayfalardan download edebilme

bambaskabiri58

Yeni üye
28 Ocak 2015
30
0
Selamunaleyküm arkadaslar. Ben coktandir bu sayfaya üyeyim. Allah emegi gecenlerden gercekten razi olsun. Cok faydali bilgiler elde ediyorum. Gercekten uzun zamandan beri internetiminde zaman zaman olmadigindan ve is dolayisiyla da zaman zaman giremedigimden kendi kendime yakiniyorum ama elden birsey gelmiyor ne yapalim nasip diyelim. InseAllah belki birkac hafta icinde durumlar degisebilir. Isimiz hafifleyince daha cok buralarda vakit gecirecegim.

Benim asil en önemli konum ve sorunlarimdan biri acilan her download sayfalarindan adam gibi linkleri nasil indirebilmek. Sayfalara dosyalar ekleniyor fakat malesef sinirsiz hizla indirebilmek icin neler yapabilecegimi bilmiyorum. Para istiyorlar veya birsey isteniyor malum fakat nereye ne yatiracagim neyi nasil yapabilirim bilgisi olan arkadaslar bana kisaca anlatirsa (hatta kolay olursa resimli anlatim bütün eklenen sayfalara eklenen dosyalari indirebilecek bilgiye sahip olabilmem icin) cok ama cok sevinirim. Artik bu bilgisizlikten SIKILDIM arkadaslar. Paysayfe kartimi almam gerekiyor. Numarayi nereye eklemem gerekiyor. Kisacasi bana özetlerseniz bende gercekten bu sayfada artik %100 faydalanmak istiyorum. Onun disinda sadece okuyorum geri cikiyorum baska birsey olmuyor cünkü sayfalardan dosyalari indiremiyorum.

Simdiden Ilgilenen arkadaslardan Allah razi olsun. Hepinizi Allah´a emanet ediyorum.

NOT: ÖNEMLI DUYURU::::::

BU ARADA EVLILIK PROGRAMLARININ KALKACAGI BIR ÜLKE OLACAGIMIZ ICIN VATANA MILLETIME HAYIRLI UGURLU OLMASINI DILIYORUM :))))))

Saygilarimla
Bambaskabiri58

((( ALLAH´A KUL OLMAYAN DAVASINA ER OLAMAZ )))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.