Çözüldü Acil Yardım

RedWarior

Yeni üye
1 Kas 2014
19
0
Arkadaşlar öncelikle cümleten selam aleykum ve hayırlı akşamlaR

Ben oyun tasarlamayla Grafikerlikle ugraşıyorum bu konuda kendimi geliştirmemde yardımcı olabilecek varmı

Eğer olamıyorsanız

Bana program yazma yanı yazılmcı olmamda yardımcı olabilecek varmı
Sıfırdan başlayıp ileri düzeye taşımal istiyorum asla pes etmem yorulmam gerekirse uymam o derece
bende size Vodafonun işleyişini anlatan neyin nasıl yaptıgı konusunda bilgi paylaşacagım insanların nasıl bilgilerine ulaştıgımızı nasıl tl yükledigimizi isterseniz resim atarım arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.