acil yardım

CeCo31

Yeni üye
25 Haz 2014
5
0
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var Darkcomet kullanırken başıma acayip birşey geliyor şimdi benim 2 tane bilgisayarım var biri laptop diyeri masaüstü ben darkcomet i laptop ta kullanıyorum yaptığım trojenleri flashbellek sayesinde masaüstüne atıyorum ben masaüstüne trojanı kurunca darkcomet a düşüyor yanlız birsüre sonra farklı bir ip daha düşüyor bir amerikan sunucusuna bağlı bir bilgisayar benim diğer bilgisayarıma attığım şeyler ona da gidiyor sanırım mesala komaga binder ile ben trojan ile bir resmi birleştirdim ve masaüstü bilgisayarıma attım çalıştırdım sunucu geldi ama dediğim diğer tanımadığım ip de geldi onun ekrarının görüntüsünü açtım adam benim resmimi açmış bu nasıl olmuş olabilir lütfen yardım edin.

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
bb09d2527a63.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.