Acil Yardım ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tehlike2

Üye
2 Haz 2010
88
0
Selamın Aleyküm Kardeşlerim! . - Benım Pc ye Bseler Oldu ya Dosyalara Tıklıyorum Açılıyor Ama Alta Alıyo oLe kalıyo Kapatabılıyom ama Bu Sadece Dosyalarda Dqıl Wınamp Eset Torrent Msn vs. Bole Programlardada oluyo Ne Yapabilirm Krdeşlerim Bi Yardım . . .

goke

Üye
22 Tem 2010
66
0
hım buyuk ıhtımal son kurduqun programdan kaynaklanıo ve bencede ole herneyse denetım masası sytem 3 gun onceye al ve yukle aynı sorun devam ederse ozel msj cek ılgılenelım kolay gelsın ıyı aksamlar

goke

Üye
22 Tem 2010
66
0
al fark etmıyor ama 3 gun onceye almanı tavsıye ederım sonradan sıkıntı cıkmısda olabılır basen programalr cakısa bılıor sen 3 gun once al sorun halledılmesse ozelden coselım oke :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.