Acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trojanmen

Yeni üye
6 Ağu 2012
12
0
Arkadaşlar minecraft serverinda bütün serverları cökerten kendini hacker sana biri var ben kısa zamanlı saldırılar yaptım biraz yavaşladı bir kac kişi yardimci olabilirmi mesela programlar veya başka şeyler birde birkac kişi yardimci olabilirmi serverin ipisi bu

axi.axitr.com bu reklam olmasın üzgünüm acil yardim lütfen

Trojanmen

Yeni üye
6 Ağu 2012
12
0
yani şey yazıyor internet sitesinin adresini vermiş ben server icin okadar para vermiştim bu saldırdı lütfen yardımcı olun lütfenn

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
kardeşim yasakları çiğneyemeyiz kurallar yıkılmak için vardır diyenler yanlış düşünürler disiplin ve kuralların olmadığı yerde yaşam yoktur. /ihbar/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.