Acil yardımm !

Yarqc06

Yeni üye
4 Kas 2013
4
0
YOZGAT
MUHASEBE LKS PROGRAMINI WİN 7 YE NASIL YÜKLEYEBİLİRİMM. İNTERNETTE ARADIM TARADIM YÜKLENİŞİNİ BULAMADIM. SADECE XP YE YÜKLENİYORMUŞ. SANAL XP YÜKLEDİM AMA YİNE OLMADI YİNE YÜKLEYEMEDIM. VİZELER GELMEDEN Bİ EL ATSANIZ ARKADAŞLAR :RpS_thumbsup:

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server

+ Konu başligina dikkat edelim lütfen konu içerigini özetliyor olmalı
- Konuya gelirsek win7. yükleyin çaliştirin egerki çalişmaz ise programa tiklayip sag tik => uyumluluk sorunun gider oradan önune bir ayar yeri gelicek önerilen ayarı secip dene oda olmazsa daha sonra önceki kullandigin sistemi secip denersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.