acilen yardim cs:go vac yedim galiba

20 Ağu 2016
173
0
23
A3Jq57.jpg

Bu ne anlama geliyor ban mi yedim bir hile indirdim

arkdaşlar şu [ame]https://www.youtube.com/watch?v=pwI7UDvxRLg[/ame] ****den indirdim guncel fılan dedı zaten hack açımadı rekadan banım vardı gidim basit eglence girdim skin hack le oyun biti oylama başladı bu hatayı aldım banmı yedım ne oldu açıklarmısınız bide yüklediklerimi kalıcı olarak nasıl kaldırırım :(

Son düzenleme:

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
steamden kütüphaneye gir cs:go sağ tıkla özelliklere gir oradan yerel dosyalara sonra önbelleği doğrula de vac böyle olmaz :D bizzat ben yedim ama HİLE kullanma geçen reportladıklarım bu gün banlanmış

EfeqaN

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
489
0
bileyim?
dosyaların bütünlüğü ile alakası yok, sadece basit bir vac hatası. arkadaş korkmuş sanırım :D bilgisayarında skin changer, aimbot Wall hack gibi programlar bulundurma bile.. steam kontrol ediyor. oyuna etki eden en ufak birşeyde direk vac'ı yersin vallaha.

20 Ağu 2016
173
0
23
dosyaların bütünlüğü ile alakası yok, sadece basit bir vac hatası. arkadaş korkmuş sanırım :D bilgisayarında skin changer, aimbot Wall hack gibi programlar bulundurma bile.. steam kontrol ediyor. oyuna etki eden en ufak birşeyde direk vac'ı yersin vallaha.

korkttum tabi bir kaç kişiye sordum banned filan dediler bende en iyi forum olarak hemen konu attım

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
youtubeden hack indirilmez zaten. hepsi hemen fixleniyor. hacki kapatırsan sorun kalmaz. hack kodlayıcıları vacı durdurmaya çalışmış ama becerememişler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.