Çözüldü Açılışta Windows Logoda Yeniden Başlıyor

sentez0601

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
490
0
Ankara
Merhaba Herkese İyi Akşamlar, Windows 10 Kullanıyorum Bir Kaç Saat Önce Sorunsuz Kapattım Şimdi Tekrar Açtığımda Rog Logosu Altında Windows Açılış Animasyonu Başlıyor Ortalara Doğru Ekranda Beyazlıklar Çıkıyor Ve Yeniden Başlıyor. Ram Yerlerini Değiştirdim CMD İle Güvenli Mod Ekledim Ama Olmuyor. Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.
Video Linki

sentez0601

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
490
0
Ankara
Anakart AA Diyor Ama Yeniden Başlatıyor. Anakarta Reset Bastım Yinede Olmadı

İşletim Sistemi Patlamış , Format Attım Düzeldi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.