acill ÖSYM İLE İLGİLİ

Mrcgh

Yeni üye
9 Haz 2016
20
0
ösym ile ilgili

Kardesler benim abim ÖSYMsifresini unutmus ve kpss ye girecek sifreyi nasil buluruz

Son düzenleme:

erselarc

Üye
27 Mar 2016
142
0
eskişehirdeysen anadolu yada diğer üniversite ilgileniyodu diye biliyorum eğer unutursak hocam söylemişti ordan alırsınız diye hangi şehirdesin bi bilgim yok fakat biraz sen soruştur bu konuyu öğretmenlere falan kg
ha bide şife içinde bi büyük harf, sayı sembolde olabilir (.) gibi bulundurma zorunluluğu vardı kardeşine sor belki bişeyler hatırlar

Son düzenleme:

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim öncelikle KPSS başvuruları bitti diye biliyorum. En azından önlisans başvuru tarihi geçti. Lise için de bitmişti ama sınavı 1 ay ertelediler. Yani şu an lise düzeyi için başvurular var mı emin değilim varsa de şifreni değiştirmek için bir ösym bürosuna gitmen lazım. Ösym bürosu dediğim şey ise her yerde olan bir şey. Yani direk Ankara git demiyorum :D Her şehirde bir ösym bürosu vardır. Google mapten kendi şehrindeki ösym bürosunu bulabilirsin. Oraya gidecek 5 lira gibi bir ücreti vardı yanılmıyorsam. Oradan şifresini değiştirebilir.

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Bi yere gitmene gerek yok öyle hata yapma 3 alıyorlar zaten ais ana sayfasınsa girişte şifremi unuttuma tıkla kimliği al abinden doğrula bilgileri gizli soruyu girsin yeni şifreyi girebilirsiniz. İçinde büyük harf sayı ve nokta olması gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.