Acill yardım lütfen bilgisayarım yavaş açılıyor

ToxhiN

Yeni üye
22 Eki 2014
26
0
Mi Geldim?
Meraba arkadaşlar bilgisayarım yavaş açılıyor eset antivirüs den tarattım kaçkere hiç bişey çıkmadı daha önce olmuyordu neden yavaş açılıyor hızlı açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Msconfigi Temizle
Ccleaner İle Gereksiz Dosyaları Sil

Comodo Antivirüs Yükle Onunla Tarat Pcini

Birde Biostan CdRom Vb Aygıtları 1.Sıradan En Son Sıraya Al Hdd Yi En Başa Al

Bazı Bioslarda Ramleri Diagnostikle Test Edip Ondansonra Geçen Pcler Var Eğer Seninkide Test Edip Sonra İşletim Sistemini Açıyorsa Diagnostiği Kapat

Bilgisayarı İlk Açtığında Anakartın Marka Logosu Gelir Onu Biostan Kapat

Eğer Pcin 64 Bit Destekliyorsa Onu Yükle
Bilgisayar Sağ Tık >> Gelişmiş Sistem Ayarlarına Tıkla Ordanda Gelişmiş Sekmesine Gel

Performans Yazan Yerin Altında Ayarlar Var O Tiklerin Hepsini Kaldır Sadece
Ekran Yazı Tipi Kenarlarını Düzelt
Masaüstündeki Simge Etiketlerinde Bırakma Gölgesi Kullan
Pencere Ve Düğmelerde Görsel Sitil Kullan
Simgeler Yerine Küçük Resimler Göster

Bu Tikler İşaretli Olsun Onun Dışında Hepsini Kaldır

Ve Bu Aşırı Ağırlığın Sebebi Harddisk Olabilir Sana Önerim Başka Bir Hdd Tak Ve Öyle Dene

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,219
4
709
Sistemi virüs taramasından geçir, Msconfig te zorunlu olmadıkça sadece ctfmon çalışsın.Bunlar dışında Google Chrome kullanıcısıysan verileri temizle , Advanced System Care kullanabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.