Acİll yardim rİca edİyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tatlıkız85

Yeni üye
6 Ağu 2010
17
0
merhaba arkadaşlar çalışmakta olduğum firmada gün içersinde girmiş olduğum tüm site adreslerinin sık kulanınlardanda ve indirdiğim resimlerin kayıt olunduğunu öğrendim :woott başlat-denetim masası-internet özellikleri- genel- geçmiş den sildim fakat bu bilgiler merkezi sistemde kayıt oluyomudur yani sadece kendi pcm den silmem yeterlimi yoksa birşey farketmeyecekmi bilgisi olan lütfen bilgilendirsin .:(

tatlıkız85

Yeni üye
6 Ağu 2010
17
0
hım sadece kendi pcm de kayıt olunuyosa sildiğimde görmeleri imkansız sanırım. burdaki pcde bişey indiremem engelediğimi farkederlerse buna kızacaklardır en iyisi her zaman silmek arkadaşalr teşşekür ederim bilgileriniz için çok sıkı bir iş ortamım var baskı çok buy üzden öğrenmek istedim.

ercsoft

Üye
1 Ağu 2010
91
0
senın pc nı karıstıracak olurlarsa silsende bulurlar ama bunuda gözardı etme aynı agda ısenız kontrol altınada alınmıs olabılırsın. Eger iyi yöntemler biliyorsan sorun degilde bilmiyorsan hıc rıske gerek yok tabi kendi tercihin astegmenım

ercsoft

Üye
1 Ağu 2010
91
0
evet gorebılırler en guzelı rıske girme derım sirketler bazen sıkı tutabılıyor sızın sırket sıkı tutuyormus ya bence riske girme ama istersen yontemler arastırabılırız ama soz konusu ısın oldugu ıcın bırsey dıyemıyorum astegmenım

ercsoft

Üye
1 Ağu 2010
91
0
yazdıgım mesajı gonderemedım galiba net sorunu yasadımda istedıklerı gıbı kontrolederler pcnı karıstırabılırler yapacaklarını bazen tahmın bıle edemezsın

MasterDesigner

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
260
0
benim iş yerimde de aynı senin oturduğun pc bir servera bağlıysa senin girdiğin tüm sayfalar servera gönderilir ve serverda yedekleri tutulur görmek isteyen serveri açar senin kullanıcına girer ve senin nerelere girdiğini görür onun için hiç tavsiye etmem dikkatli olmalısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.