Acımasız Dünyaya Bakan Kedi Fotosu

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
2.Dünya Savaşı, İngiliz Savaş Gemisinin mutfak bölümünden acımasız dünyaya bakan bir kedi.
-Mart 1941

9dyRmQ.png

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
2.Dünya Savaşı, İngiliz Savaş Gemisinin mutfak bölümünden acımasız dünyaya bakan bir kedi.
-Mart 1941

9dyRmQ.png

Dur orda dur ?
Acimasiz dunya falan hikaye

Tarih atmisin kardesim (mart) ayi
Smdk o kedi disariya bakarken eli silahli adamlarami bakiyordur yoksa ulan mart ayi geldi geciyor ben burda kaldim disarida manita var mi diyemi bakiyordur

Aylardan mart ben bunubilirim

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Dur orda dur ?
Acimasiz dunya falan hikaye

Tarih atmisin kardesim (mart) ayi
Smdk o kedi disariya bakarken eli silahli adamlarami bakiyordur yoksa ulan mart ayi geldi geciyor ben burda kaldim disarida manita var mi diyemi bakiyordur

Aylardan mart ben bunubilirim

hocam pusuya yatmayalım lütfen :D

Benim kedime ne tür fanteziler yapıyorsunuz orda ya :eek:

valla muhabirci serikatil kardeşle röportaj yapıyorları sahip cık kedine

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.