Açtığım Gmail e hiçbir şekilde ulaşamıyorum

fenerkara

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
538
2
Merhabalar bir gmail açmıştım ve hiçbir şekilde erişimim yok şifreyi hatırlamıyorum ve bu maile giriş yapmam lazım giriş yapıp hesabı kapatacağım çünkü Admob hesabım var içinde ve bu admob u sileceğim lütfen yardım edin yardımcı olabilecek varmı

İyi günler dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Cevap: Açtığım Gmail e hiçbir şekilde ulaşamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Bulamazsın.
Maili hatırlıyorsan şifremi unuttuma basıp şifreyi yenileyebilirsin doğrulama koduyla.
Başka yöntem yok.
Yada teker teker bütün şifreleri denersin.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Merhabalar bir gmail açmıştım ve hiçbir şekilde erişimim yok şifreyi hatırlamıyorum ve bu maile giriş yapmam lazım giriş yapıp hesabı kapatacağım çünkü Admob hesabım var içinde ve bu admob u sileceğim lütfen yardım edin yardımcı olabilecek varsa özelden ulaşsın kendisine küçük bir hediyem de olacak .

İyi günler dilerim
Merhaba, öncelikle yardımlarımız bir beklenti ya da çıkar için yapılmıyor. Eğer eposta adresinizi hatırlıyor iseniz şifre sıfırlama yollarına başvurun sadece numara değil bağlı maile de kod atılmaktadır. Yardımcı olabildiysem beğenmeyi unutmayınız. İyi forumlar..

fenerkara

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
538
2

Hocam sıkıntı o zaten kurtarma maili ve telefon no su girmediğim için ulaşamıyorum

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,006
Merhaba,

Hesaba daha önceden bağlanmış olduğunuz cihazın kayıtlı şifrelerine bakmakta fayda. Haricinde kurtarma seçenekleri mevut değilse eğer hesaba ulaşmanız da imkansız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.