Açtığım her hesap kapanıyor

Yeniyetmee

Yeni üye
5 Eki 2019
42
0
Komisyonlu satiş icin sayfa actim.ilerliyordum.Hattim yok diye telefon ekleyemedim.Sonradan bu hesap beni atti telefon istedi sanal bi numara onaylattim.24 saat sonra inceleyip kapattilar.. Umudumu kaybetmeden bir hesap daha açtim.Takip istegi bile atmadim.Telefon onaylattim ama sanal.bastan.sonra ki gun yine telefon onaylama durumu geldi.ve onaylamadim bile.Deliricem her hesap kapaniyor.100 takipcisi olsa bile bir hesap lazim instagram sayfasi ne olur yardim edin arkadaslar.Paraya ihtiyacim var.Bir seyler yapmaya calisiyorum yarim kaliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muyap27

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
976
5
Cevap: Açtığım her hesap kapanıyor lütfen yardım edin?

Aynı Ip Farklı Farklı Hesp actığın icin instagram seni engellemiştir farklı telefondan farklı numara deneyiniz :) -

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Cevap: Açtığım her hesap kapanıyor lütfen yardım edin?

İnstagramdaki hesap kapanma olayı normal sahte mail olarak instagram hesabı acarsaniz direk kapanır.

Yeniyetmee

Yeni üye
5 Eki 2019
42
0
Sahte mail açmadim.Gmail hesabi actim butik hesabi.Ama telefonu hep soruyor.ve hatim yok.sanal numaradan baska bise veremiyorum.ne yapicagimi sasirdim

Telefonum yok sanal numara onaylattim.Hattim yok yani.Hesap acabiliyorum ama sonra telefon istyor.ve telefon da yok..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.