Adaletini Ver Bana

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Joker Verse:

Ben bir emekliyim,ayazda maas kuyrugundaBati'ya göç ettim hep Orta Dogu'da savas duydugumdan.Ögrenciyim yasitlarim araç koltugunda.Ben yayandim hirsizligin adi haraç kondugundan."Huzur nedir?" Gidip yeni evli çifte sorun lan.Ebeveynin duysun beni bilgi degil siddet okulda(yalan!)Isçi sabah gider,çikar isten dokuzda,Ister onyedinde geber ister otuzda.Ben günah keçisi ilan edileyim çünkü çok konustumBi tonda memur taniyorum lan mecburen oruçlu.Tarafli profesörler dolusturdugun fakültelerin !mina begenmedigin Rap alemi komustur!Topragimi kana bular töreHalkim 3 evetle oldum sanar aranilan söhretKral zanneder kendini para bulan köleHayat kör etmeden hemen çiksin bi kahraman öne!

Nakarat(Hasip Aksu):Zaman birak yaram kanar hiç bisey kesin degil ölüm kadar.Bu gün karanlik her taraf fakirin ekmegine göz koyanda var!(x2)Özgürlük yalan,elimde kalan haram,egitim hakkim yalan,cebindeki kara para.Tamam pes etmedik biz sonuna kadar.Bu yüzden adaletini ver bana.

Lider Verse:

Canini yedigimin parasi nelere kadirsin.Bir gencin hayatini sikcek kadar adisin!Görünür az bi geri bakarsak sen;Orta Dogu'nun yeni dogan evladinin besikteki katilisin!(Yalan!)Yüzyilin badiresi para dedi otoriterlerAncak bu girtlakta yara.Asirlik bir belasin ki sayende bir aile çocugunu satar bu 40 akla zarar!Geri bak amansizca sirtinda biçak,Dünyanin yükü hep sirtinda çinar.Hirslanma fazla,sizlanma dinle cebin çok doluysa gelir yanina kimi sirtlanla çakalGirdiysen çikmazlara aç kalinca çikmaz para,Çok geç oldu vakit anla faydasiz bu sizlanmalar!Kos dur pesinden acimasizca *** nede olsa cebinde yetimin hakki tonlarca para!

Nakarat(Hasip Aksu):Zaman birak yaram kanar hiç bisey kesin degil ölüm kadar.Bu gün karanlik her taraf fakirin ekmegine göz koyanda var!(x2)Özgürlük yalan,elimde kalan haram,egitim hakkim yalan,cebindeki kara para.Tamam pes etmedik biz sonuna kadar.Bu yüzden adaletini ver bana.

Allame Verse:

(yea iyi dinle!hadi bak nigga!)Dogruyum yolundayim yeter ki emret atima Def göründü simdilik var huzura 50 metre kadarEhemmiyetle talan evin yasakli düsüncelere gebeSigortan yoksa gebermeni ister Devlet baban!Okul alfabeden baska ne verdin,ne istiyon?Bu sistem zengin sokaklarini yoksullardan temizliyor.Sen ol piyon,cebinde parasi alinacak keriz mi yok?Hiç hayaller pesinde kosma,hayat modelin idiyot!Bul iyi bi yol!(yalan!)Simdi bos tepende dikilir olsa tipki deger var mi sence vur kepengi kilidi!Kaç satir küfür yeter ki cebini aklanan parayla doldurmaktan baska ne yapti lan bu milletin vekili?Su an 3. verse isyan,hadi kapat yeter diye.Git dogrulari konus ekranda el verirse terbiyen.Yok para yok param o karadan alev alir.Bu senelerdir sürüyor konusan agza mermi yer!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.