Adam Kafayı fena taktı pcme

Zaz70

Yeni üye
7 Tem 2015
7
0
Sa arkadaşlar adamın bırısı bnm bır abımden aldığım icat projelerını çalmaya çalışıp duruo format çare olmadı adam taktı bana yardım edın pc ye kendı kendını iobit Attı bn indirmeden falan .. gördüğüm dosyalar yer degıstırıo :RpS_scared::RpS_scared::RpS_scared: Ve soylemeyı unuttum umumîyi pc gıbı kullanıla bnm piyi sımdıde tablete sardı

Son düzenleme:

Zaz70

Yeni üye
7 Tem 2015
7
0
Yapımda tablete sardı bnm az önce yorum yazarken kaçamazsın yazdı dalga gecıo benLe bende ınat aradığı dosyayı sıldım

Son düzenleme:

Zaz70

Yeni üye
7 Tem 2015
7
0
Dış görüntü anımasyon ıcın dosya 16 tane rasgele rarlanmıs sekılde md5. Kırıcısındakı sıfrelerle sıfreledım bır ıkı 32 tane md 5 sıfresı Lazım 16 Hanelı korkmuyom onada adamın numarasını alacam yakında kanka gıbı not defterıne yazı Yazıö kaspersky yukluomda

Zaz70

Yeni üye
7 Tem 2015
7
0
Adam tekrar Attı drıver Bost 2 den vırusu ıobıt mallvare kurdu pc kendı kendıne gut450 .isi adındaki virüs dosyası bi masa üstünde d diskte c de bulamıyomdq

Zaz70

Yeni üye
7 Tem 2015
7
0
Yok artık abı aglıcam adam +18 açtı ızlıo pcden beraber BAKIYOz dalga gecıo herıf bnle modeme dokunma dedi peder nasıl düzeltcm combofix cozermı

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
İlk Öncelikle Hemen En Yakın Polis KaraKoluna Git Ve Durumu Anlat Madem Proje Çalcak İş Büyük.
Ardından Bilgisayarına Zemana AntiLogger İndir Kur Adam Bi Girmeye Kalksın Uyarı Çıkar Engellersin
2-Zemana AntiMalware İndir Kur İyice Tarat Çıkan Trojanları Falan Kaldır.
3-Kaspersky AniVirüs İndir Kur Bi Lisansla Full Yap Ondan Sonra İyice Bi Tarat Çıkanları Sil.

Eğer Bi Yardımım Dokunduysa Bi Teşekkürü Çok Görme :)

Arslan46

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
835
0
MİT
Adamım internetini kes proxy ayarlarına erişemesin, bu BİR

ayrıca eğer bilgi hırsılığı yapıyorsa ona çaktırmadan Siber suçlarla mücadele veya 155 i ara

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Kardesim simdi forumda söwmek istemiyorum banada ayni sekil di suan format atiyorum ve attik sonra driverleri guncelleyip kullanicagim programlari yukleyip upload etigin seyleri yukleyip difriz yuklicem pcye + ip hider pro kullanicam bundan sonra ve proxy vede daha baska programlar bundan sonra ipmi namusum gibi korucam bundan sonra kimseyi kendim gibi gormicem !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.