Adam pc me giriyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
TurkHackTeam Forumdan cloqs isimli arkadaş bana oyun hilesi diye attığı dosya trojan çıktı. Kameramı izlerken yakaladım ve mousenin kontrolünü eline geçiriyor lütfen yardım edin tüm herşeyim onun elinde şuan!

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Eyl 2018
88
5
x
TurkHackTeam Forumdan cloqs isimli arkadaş bana oyun hilesi diye attığı dosya trojan çıktı. Kameramı izlerken yakaladım ve mousenin kontrolünü eline geçiriyor lütfen yardım edin tüm herşeyim onun elinde şuan!

hiçbir şey yapma direk bilgisayarı kapat siber suçlara git yarın büyük cezası var canını sıkma :cool

hiçbir şey yapma direk bilgisayarı kapat siber suçlara git yarın büyük cezası var canını sıkma :cool

harddiski alırlar muhtemelen incelendikten sonra bak gör nasıl cezasını çekiyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Geçmiş Olsun Öncelikle Buraya yazman iyi oldu bu arkadaşı rütbeliler atıcaktır evet şimidi pc ye format at ve biosunu güncelle baı güncel bioslar onları engelleyebiliyor ve format atma ilk siber polis e git ve pc ni bırak 1 hafta sonra verirler onu bulduğu zamanlar da alınıp size bildirilecektir.

TrBraveHeart

Yeni üye
15 Eyl 2018
21
1
Sakarya
Siber suçlar cezasını verir merak etme sen kardeşim yarın siber suçlara git tazminat davasıda açılıyor parada alırsın adamdan sıkıntı etme kardeşim gereken cezası verilir elemanın

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
şu bilgi klasik bir "hacker" filminde bile yer alır. Hiçbir hacker diğerine güvenmez. Muhtemelen şuan bu konuyu görüyordur. Kendisi nasıl bir korku içerisinde merak ediyorum :) siber suçlara gidin.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Belirttiğiniz üye foruma en son 2010 senesinde girmiş. Nasıl trojan attı acaba ? Kanıtlarıyla birlikte ö.m atarsanız ilgileneceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.