Adamsın tht adam

alıalabas

Üye
15 Ocak 2009
125
0
Abiler direk açık konusacagım yemın edıyorum bi konuda yardım almak ıstedıgimde tht harıc dıger sıtelere gıt ya 1 saat yada hıc yardım gelmıyor ama tht ailesi 10 dk gecmıyor yardım konusunda bunları ıcımden gelerek yazıyorum başlıkta belirttiğim gibi ADAMSIN THT ADAM

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Zaten forumun amaçarından biriside bu sende bilgiğin kadar baskalrına yardım ediyosun
tanımadığın yüzünü bile görmediğin insan için araştırma yapıyosun ona yol gösteriyorsun :)

HeroJusTice

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
295
0
her ne kadar post kasmak için mesaj atılsada yardım da ediliyor kıskançlıklarınızı kendinize saklayın herkesle iyi geçinmeye çalışın

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
tabi bir kısmı post kasmak için teşekkürler vs yazıyor ama genelde bilgisi olanlar yardımcı olmaya çalışıyor... gerek özelden gerek ise genelden...

CasperoX

Üye
30 Ocak 2013
77
0
Lütfen konuda tartışma yaratmayın evet THT bir ayrıcalıktır, burada olduğuna gurur duymalısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.