Addmefast Botla Uğraşmayın

RuLinq

Yeni üye
14 Tem 2013
44
0
Kocaeli
AddmeFast - iMacros - Bota Gerek Kalmadan Kolay Puan

Öncelikle Herkeze MERHABALAR.

Ben Batuhan.
Baktım ki forumda addmefast botlarıya debelenenler var.
Böyle bir konu var mı bilmiyorum. Araştırdım göremedim varsa kapatılsın.

Şimdi Anlatıma Başlayayım.
-Öncelikle Mozilla İndirin.
Mozilla adresinden indirebilirsiniz.
-İmacros eklentisi indirmeniz lazım.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/imacros-for-firefox
-İndirin ve eklentiyi kurun.
-Mozilladan Addmefaste girin.
-Yan Sekmede Facenize girin.
-Sağ üst köşede imacros simgesi var mozillada. Ona Tıklayın.
-Sol tarafa bi bölme gelecektir.
-Play , rec gibi menüsü var. Ordan Reci Seçin.
-Addmefast sayfası ekranda olsun.
-Rekorda tıklayınız sonra sırayla ben kendim yapacağım işlemi anlatacağım siz kendinize göre uygulayın.
*Soldan facebook subscribe tıklayın.
*Follow deyin.
*Gelen Facebook sayfasından abone ola tıklayın.
*Facebook Sayfasını Kapatın. Soldaki imakros bölmesinden stop deyin.
*Sonra Saveye Tıklayın.
-Sonra Play Sekmesine geçin.
-Max yazan boşluğa işlemin tekrarlanması gereken sayıyı yazın.
-Play(Loop) deyin ve keyfinize bakın. Botun ekrana gelme sorunları gibi sorunlar yaşamadan işleminizi tekrarlatınız.

***Hatam Varsa Affola. Herkeze İyi Forumlar.

Son düzenleme:

RuLinq

Yeni üye
14 Tem 2013
44
0
Kocaeli
:) :) Kardeşim sürümü eskidir onu güncelle kullanmadığın uygulma varsa durdur veya sil.
Bildiğim iki neden ama google amca bilir diye düşünüyorum :) mozilla çökme sorunu yazarsan elbet faydalı bir şeyler çıkar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.