Addmefast mozilla imacros botu şaşırtan olay

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
arkadaşlar imacros bir eklenti mozilla otomatik senin yerine tıklıyor puan kasıyor addmefast ta.

ben bir hesapla addmefast hesap ile mozillada sorunsuz kasıyorum puan bot 1 hesapta calısıyor
yeni hesap aldım iki tane mozilla sayfasından girdim yani yeni bi sayfa actım 2 hesaptan kasıcam bot
fakat imacros tek hesapta start yaptıgım zaman diger hesapta kasma duruyor arkadaşlar

yani imacros sadece bir sekmede calısıyor diger sekmede acarsan bir sekmede illa durma yapıyor
benim istediğim imacros un diger sekmedde calısması lütfen yardım ediniz

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
yok ben onu demıyorummm kardeşim 2 tane imacros calıstırmak istiyorum ben ama bitane calısırken digerini calısırsam yani start verirsem teki calısır haldeyken o durur gideri calısır

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
kardeş 5 tane hesabım ban yedi :D yalanmı atıcam ciddiyim banned yedi varsa kullandıgın saglam program ozaman tavsiye et ben bi tnae bot kullandım butun hesaplar bloke oldu point denen bi bot

Fogger

Üye
3 Nis 2013
124
0
At Here Now
Bi zamanlar Winatom Vardı Ama O Da Gitti Valla Ben Kendim İMacros Kodlarımı Kendim Yazıyorum Araya 2 sec. Bekleme Veriyorum Hiç Ban Yemedim Senin Dediğin Olayı Da şöyle Yaptım Kali-Linux Da Kurulu Bende Yani Sanal Makine Kur Dostum O Kadar Basit İşine Yaramıştır Umarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.