Adil Kullanım Kotası

farakk

Üye
23 Nis 2015
181
1
Merhabalar.Bu Adil Kullanım Kotası acayip sinirimi bozmakta.Aylık 70 gb sınırsız internetim var.70 gb'tı geçtiğimizde hızı düşürüyor.Acayip sinir bozucu birşey.İnternet ayın 1'inde yenileniyor ve ayın daha 8 'i ve kotayı aştım.Birkaç oyun indirdim.İnternette biraz araştırma yaptım ve ttnet modemlerde Adil Kullanım Kotasını modem arayüzünden hızını eski haline getirebiliyormuş..O kadar araştırdım ama kendi modemimde nasıl yapıldığını bulamadım.Modemin markası TTNET Huawei hg630a.Bu modemde nasıl olduğunu bilen varsa anlatırsa süper olur.Veya tw veririm tw den halledersiniz.Lütfen yardımcı olun.Şimdiden teşekürler.

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
root@kali:~#
Merhabalar.Bu Adil Kullanım Kotası acayip sinirimi bozmakta.Aylık 70 gb sınırsız internetim var.70 gb'tı geçtiğimizde hızı düşürüyor.Acayip sinir bozucu birşey.İnternet ayın 1'inde yenileniyor ve ayın daha 8 'i ve kotayı aştım.Birkaç oyun indirdim.İnternette biraz araştırma yaptım ve ttnet modemlerde Adil Kullanım Kotasını modem arayüzünden hızını eski haline getirebiliyormuş..O kadar araştırdım ama kendi modemimde nasıl yapıldığını bulamadım.Modemin markası TTNET Huawei hg630a.Bu modemde nasıl olduğunu bilen varsa anlatırsa süper olur.Veya tw veririm tw den halledersiniz.Lütfen yardımcı olun.Şimdiden teşekürler.

öyle birşey yok dostm şu anlık ama eskiden mtu ayarlarından oynayınca düzeliyordu

reload58

Üye
9 Eyl 2012
190
0
cd/usr/src

öyle birşey yok dostm şu anlık ama eskiden mtu ayarlarından oynayınca düzeliyordu

Kardeş ben olsam hiç yapma derim TTNET çalışanları farketmeyecekmi

2 aydır AKK kaldırılmış şekilde TTNET kullanıyorum. Paketim 16 mbits olandan. Bu ay download rekorumu 310 GB yaparak kırdım. AKK olduğu vakit indirme hızım bildiğiniz gibi 300 kbs, AKK kaldırdığımda ise 1,600-1,800 arasında değişmekte. Kısa süre içerisinde nasıl yapıldığına dair video ekleyeceğim. Henüz AKK yi aşmadım ve kanıt olarak bir şey sunamayacağım için konu çöp olsun istemiyorum. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.