Adım Adım Bitcoins Kazanmak Resimli Anlatım (Mining yöntemi ile değil)

asdasdasd6

Yeni üye
14 Ara 2010
25
0
Dostum Paylaşım için teşekkürler dünden beri uğraşıyorum . Hesap numarama hala bi bitcoin düşmedi . Halbuki hep congrulations para yollandı falan diyor girdiğim siteler . Ne zaman düşer aceba ?

scortyu

Üye
23 Tem 2010
114
0
Dostum Paylaşım için teşekkürler dünden beri uğraşıyorum . Hesap numarama hala bi bitcoin düşmedi . Halbuki hep congrulations para yollandı falan diyor girdiğim siteler . Ne zaman düşer aceba ?

microwallet'ı kullanıyorsanız belirtilen kotaya ulaştığınızda 48 saat içinde hesabınıza ulaşıyor.

3v1L

Yeni üye
18 Tem 2015
35
0
Benim cex-io sitesinde bir bitcoin hesabım var birikmişi bir miktar onu bu siteye entegre etme şansım varmı ?

0538540

Yeni üye
4 Ocak 2012
49
0
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=H-UFUN-swAA"]Bitcoin nedir ? Nasıl Kullanılır ? Bitcoin hakkında bilgilendirme[/ame]

Kettchups

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
365
2
Peki Bu Bitcoinlerle Steamdan Oyun Alabiliyormuyuz Bunun Gibi Birşey Varmı Oyun Alma?

dangerx618

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
935
0
Giresun
Hocam birşey anlamadım valla faucet boxa girdim adress istiyor ne adresi blockchain yerine kaydoldum şimdi ne olcak o btc veren siteye girdim btc 0 diyor hic gelmiyo anlamadım valla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.