Adım adım site hackleme

MrDarkKing

Yeni üye
27 Nis 2020
50
0
Öncelik Selamun Aleykum ben (ülke dışından) site hacklemek istiyorum kali lınux mevcut bilgisayarımda bana adım adım anlatan bir konu linki veya video anlatımı yada siz anlatabilirmisiniz.En kolay yönden bide size zahmet gerekli tool ve araçlar olursa sevinirim çok teşekür ederim şimdiden.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Merhaba,
Forumumuzda Web & Server Güvenliği(TIKLA) kategorisinin altında açılan konulara bakarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Konuların çoğunda gerekli olan materyallerin(dosyaların) linki konu sonunda veya başında söylenmiştir. Sizde istediğiniz yerden başlayarak eğitimi kendiniz tamamlayabilirsiniz.
İyi forumlar

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
Dostum, bu yalnızca x konusundan ya da y konusundan tamamen öğrenilebilecek bir şey değil. Her yerden çokça alıştırma yapman gerek. Bu konuda şanslıyız ki bu forumda oldukça fazla konu var. Yeterli mi? Değil. Her zaman daha fazlasını iste. Bu bilgi bana yetmez demeyi alışkanlık haline getir. Bu tarzda bir kişiliğin olmazsa dork ile site bulup brute force ile şans eseri birkaç site düşürmek isteyen lamerlardan hiçbir farkın kalmaz.

MrDarkKing

Yeni üye
27 Nis 2020
50
0
Merhaba,
Forumumuzda Web & Server Güvenliği(TIKLA) kategorisinin altında açılan konulara bakarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Konuların çoğunda gerekli olan materyallerin(dosyaların) linki konu sonunda veya başında söylenmiştir. Sizde istediğiniz yerden başlayarak eğitimi kendiniz tamamlayabilirsiniz.
İyi forumlar
Teşekür ederim göz atayım

Dostum, bu yalnızca x konusundan ya da y konusundan tamamen öğrenilebilecek bir şey değil. Her yerden çokça alıştırma yapman gerek. Bu konuda şanslıyız ki bu forumda oldukça fazla konu var. Yeterli mi? Değil. Her zaman daha fazlasını iste. Bu bilgi bana yetmez demeyi alışkanlık haline getir. Bu tarzda bir kişiliğin olmazsa dork ile site bulup brute force ile şans eseri birkaç site düşürmek isteyen lamerlardan hiçbir farkın kalmaz.
Teşekürler hocam.Zaten öyleyim ama herşey hemen öğrenilmiyor zamanla inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Site hacklemek için yüzlerce seçenek bulunmakta bunun içerisinde baş kısımda "Sql, Xss, Rfi, Lfi,, alt dallarına inersek upload(yükleme açığı), m eta(yönlendirme açığı) sonlara doğru DNS hijacking eğer hiç biri olmazsa en son site adminine yalandan talep formu yollayıp sahte sayfa altında site sahibinin bilgilerini çalmak gerekebilir, eski keylogger mantığı baktın artık hiç biri olmuyor eh pes diyorsan Dos saldırısı pek etkili olmaz o yüzden Ddos saldırısı gerçekleştirebilirsin bunun için rat virüsünü iyi öğrenmen gerekiyor yoksa dos saldırısı yapıp siteden kendini banlattırırsın

son olarak exploit konusuna değinmemişim biriniz exploitten bahsetsin arkideşler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.