Adımı kullanarak suç işliyorlar

kallichorayiz

Yeni üye
14 Eyl 2019
7
0
Biliyorsunuz ki kimlik bilgileri yayıldı ben de bundan nasibimi aldım Discord üzerinden bir grup kimlik bilgilerimi ele geçirdi ve 2 sene boyunca benimle uğraşmaya devam ediyorlar. Tüm psikolojim alt üst oldu. Adıma bomba ihbarları atılıyor gecenin bir yarısı polis arıyor evime yemekler geliyor hatta bunu yapan kişi haberlere bile çıktı. Benim gibi bir çocuğa daha yapmış kendisinin 5 tane dava dosyası olduğunu söylüyor ama hala bu işleri yapmaya devam ediyor. Nasıl kurtulacağımı bilmiyorum rica ediyorum bana yardımcı olun bir nebze de olsa içimi rahatlatmak istiyorum 2 senedir kafayı yemek üzereyim. Normal insanlar gibi yaşayamıyorum geceleri uyuyamıyorum.
Haber linki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.