Adını Hatırlayamadığım Program

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Merhaba İyi Forumlar Herkese,
Eskiden Yıllarca Kullandığım Fakat Şuanda Adını Hatıryalamadığım Bir Program var Programın En İnce Ayrıntısına Kadar Hatırlıyorum Ama Adı Aklıma Gelmiyor
Rindex gibi bir şey kalmış aklımda ama değil, içinde i geçtiğinin ve isminin kısa olduğundan eminim.

Program tamamen çinceydi, sayfaya trafik atmak için kullanılıyordu hangi siteye trafik yollamak istiyorsanız linki yazıyordunuz ve o sürekli siteye trafik yolluyordu ama bu kötü amaçlı değil sitenin trafiğini arttırmak amacıyla kullanılıyordu rengi mavi temalı ve çok basit bir arayüzü vardı aynı anda 5 siteye yapmanıza izin veriyordu ve en çok bilgisayarın işlemci gücünü kullanıyordu. Eminim aranızda hatırlayanlar çıkacaktır 4-5 yıl önce popülerdi ingilizce olanları bile çıkmıştı umarım bulmama yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Vallahi Helal Olsun Günlerdir Hatırlamaya Çalışıyorum Tek Seferde Buldun. Çok Ama Çok Teşekkür Ederim, Birde Buna Benzer Bildiğin Aynı Amaçla Kullanabilen Bir Program Var mı? Hem VDS sunucularımdan hemde tüm bilgisayarlardan kullanmayı düşünüyorum eğer bildiğin daha etkili bir program varsa ücreti veya ücretsiz önerebilirsen daha da çok mutlu olurum

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
571
Vallahi Helal Olsun Günlerdir Hatırlamaya Çalışıyorum Tek Seferde Buldun. Çok Ama Çok Teşekkür Ederim, Birde Buna Benzer Bildiğin Aynı Amaçla Kullanabilen Bir Program Var mı? Hem VDS sunucularımdan hemde tüm bilgisayarlardan kullanmayı düşünüyorum eğer bildiğin daha etkili bir program varsa ücreti veya ücretsiz önerebilirsen daha da çok mutlu olurum
Buna benzer Traffic Spirit vardı galiba. Başka bilmiyorum. Organik Hit Programları tarzı arama yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.