admatic ahlakszı reklam çıkıyormu

ismoooo

Katılımcı Üye
17 May 2013
315
0
siteme reklam alacağım adsense kabul etmiyor nereden almamı tavsiye edersiniz ama bazı sitelerde görüyorum çok ahlaksız reklamlar çıkıyor onlar falan olmasın aman ha rezil etmeyin beni cümle aleme

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
Admatic kullanan?

Bir kullanıcının yorumu
508k gösterime 340 tl vermiş. bence gayet güzel. reklamlara tıklanmasına gerek yok, gösterim başına veriyor. iletişime geçtiğimde 1k gösterim 1 liranın üzerinde olacaktı güya ancak baya bi düştü. adsense reklamlarıma da etki etmiyor. benim için sorun yok demektir. ilk girişte büyük açılan reklam var ve siteyi aşağı kaydırınca sağ alt köşeden çıkan kare reklam var. ikisi birlikte bu oranları veriyor.

güncelleme: çok fazla soru geliyor arkadaşlar. ben kullanmayı bıraktım, işin suyunu çıkardılar. resmen çöp haline geldi reklamlar. aman diyim kullanmayın kullandırmayın

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Admatic kullanan?

Bir kullanıcının yorumu
508k gösterime 340 tl vermiş. bence gayet güzel. reklamlara tıklanmasına gerek yok, gösterim başına veriyor. iletişime geçtiğimde 1k gösterim 1 liranın üzerinde olacaktı güya ancak baya bi düştü. adsense reklamlarıma da etki etmiyor. benim için sorun yok demektir. ilk girişte büyük açılan reklam var ve siteyi aşağı kaydırınca sağ alt köşeden çıkan kare reklam var. ikisi birlikte bu oranları veriyor.

güncelleme: çok fazla soru geliyor arkadaşlar. ben kullanmayı bıraktım, işin suyunu çıkardılar. resmen çöp haline geldi reklamlar. aman diyim kullanmayın kullandırmayın

sitem daha 1 haftalık 10 tane özgün makale var admatiğe 4 gün önce üye oldum
P0QZA7.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.