Admin Bilgilerini elde etme

BoZKuRT_26

Üye
1 Şub 2007
210
1
EsKiŞeHiR
Adminin Telefon Numarasını , İp Numarasını , Tüm Bilgilerini Bu Program Size Veriyor.

O Boş Alana Sitenin Adresini Yazıp , Find Butonuna Tıklayın Ve Tüm Bilgiler Karsınızda yani bir nevi whois çekme programı ben denedim işe yaradı ip adresini verdikten sonra eğer server açıksa rahatça saldırı yapabiliyorsunuz.
https://tik.lat/ruJye
 

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
ii yapıyorsunzuda eğer saldırılarınızı site admini fln farkederse valal poliskil olursunuz ben bu gerekli bilgiyi çömezken daha bilmiyodum en az 500 siteye böle saldırı yaptım 5 tanesi çöktü ama ip adresimin yeri (nedense) bulunamadığından paçayı yırttık ama bunun için ip gizleyici programlar kullanın hide ip gibi ama hide ip de türkiye için çalışmıyor buda bilginize duyurulur
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.