ADmin Hashı Çalarak Site HAcklemek Çok Kolay Videolu Geniş Anlatım

sersabah

Yeni üye
20 Mar 2007
12
0
Üstad eline sağlık,benim bir sorum olacak:
Ben şimdi yurta kalıyorum ve tek bir serverden idare ediliyor makinalarımız,ben bi israil,mason,misyoner veya pkk sitesi hackledim diyeim bu yollarla başıma adli bir bela geirmi yani mahkemelik falann olma ihtimalim varmı?
Yurt dışındayım ben de o yüzden soruyorum Türkiye'de olsam hallederim de burada bi düşersek bidaha kalkamayız?

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Üstad eline sağlık,benim bir sorum olacak:
Ben şimdi yurta kalıyorum ve tek bir serverden idare ediliyor makinalarımız,ben bi israil,mason,misyoner veya pkk sitesi hackledim diyeim bu yollarla başıma adli bir bela geirmi yani mahkemelik falann olma ihtimalim varmı?
Yurt dışındayım ben de o yüzden soruyorum Türkiye'de olsam hallederim de burada bi düşersek bidaha kalkamayız?

Kardeş Türkiye HAckerlara Belli Etmeden Destek Veriyor Ama Yutdışında İşler Değişir Türkiyede Bir İsrail Pkk Sitesi HACklediğinde Adamlar Senin O Andaki net Kayıtlarını Silerki Kimse Seni Bulamasın Ama Yutdışında Şikayet Falan Gelirse O işi Bilemem Sana Tavsiyem pc leriniz tek serverdan idare edildiğine göre pc inde hiçbir Kayıt Bırakma Mahkemelik OLursanda Suç Ortada Kalır ok Başka Sorunlarınız İçin Yardımcı Olmaya Hzırız

sersabah

Yeni üye
20 Mar 2007
12
0
Yanlız çok alakasız olacak şimdiden özür dilerim ancak mesaj seceneklerinde cevap geldiğinde haber ver i seciyorum hep ama hiç mail gelmiyor,sorun bendemi yoksa sitedemi acaba?

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Yanlız çok alakasız olacak şimdiden özür dilerim ancak mesaj seceneklerinde cevap geldiğinde haber ver i seciyorum hep ama hiç mail gelmiyor,sorun bendemi yoksa sitedemi acaba?

Evet biraz alakasız olmuş ama cevaplıyorum pop3 açma engellemesi var sitede pek önemli bir konu değil sitenin güvenirliği içindir bu özel mesajlar sekmesine tıklayarak gelen mesajlara bakabilir cevap verebilirsin ok

sersabah

Yeni üye
20 Mar 2007
12
0
Teşekkür ederim,bide bu rapid belasından kutulabilsem.Network rapide kısıtlama getirdi 1 le falan indiriyoruz,oda büyük dosya olura yarıda kesilior zaten.
Active perl i 3.kere indiriyorum ne olacak bakalım :)

kurtkapan

Yeni üye
5 Nis 2007
2
0
Sende report yazıyor sonra çizgilerin arasında hash çıkıyor bende report yazdıktan sonra altta çizgi çıkıyor hash çıkmıyor nedeni nedir bileniniz varmı :confused: :confused: :confused:

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Arkadaşlar hashı milw0rmda kırdırabilmeniz için crackerda yer ollması gerekir bundan dolayı hata veriyor olabilir akşam geç saatlerde yada sabah erken saatlerde deneyin başarılı olacaksınız

sersabah

Yeni üye
20 Mar 2007
12
0
Hocam biliyorum denemeden vermezsin sen ama site vermiyor hash yi bu saat oldu hala aynı sorun,sorun nerede acaba?

kurtkapan

Yeni üye
5 Nis 2007
2
0
Sende report yazıyor sonra çizgilerin arasında hash çıkıyor bende report yazdıktan sonra çizgi çıkıyor hash çıkmıyor nedeni nedir bileniniz varmı :confused: :confused: :confused:

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Arkadaşlar çalışan Exploit Diyorsunuz Verdiğimiz Exploitlerin Hepsi çalışıyor Özellikle Bu Konuda Verdiğim Exploitler Kesinlikle Çalışıyor Biraz Araştırın Kolay Olsa Buy İşler Ama Ben yapamıyorum Abi yardımcı Ol Diyorsan Eyw Yardımcı Olmaya daima HAzırız

jackal1

Katılımcı Üye
6 Mar 2007
323
3
Watch the main page for available spots.
or donate for a better spot kardeş bu yazı çıktı bu ne anlama geliyo

net-error

Yeni üye
4 May 2007
3
0
Haha vbulletin bu vbulletinide kırması zor:)uğraşmayın boyle şeylerle

Çok Biliyosun Madem Çek Bi Video Görelim be Kadar Bildiğini
Anonymous

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.