Admin panelini nasıl bulurum

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum arkadaşlar ben birçok sitenin admin panalini dw admin and login finder veya havji ile buldum ama ben bazı sitelerin admin şifresine passwordundan tut usernamesine kadar eriştim ancak, maalesef dw admin ve havji bunların bazılarına erişemedi bu yüzden admin paneline giremedim şimdi hazır sitenin bütün bilgilerine erişmişken pes etmekte istemiyorum bana bunlardan daha iyi her sitenin admin panelini bulacak bir program önerirmisiniz:siritan2

HAK YİYEN HACK YER
GELİYORUZ:Smiley1008:

ms8un

Üye
10 Mar 2021
92
0
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum arkadaşlar ben birçok sitenin admin panalini dw admin and login finder veya havji ile buldum ama ben bazı sitelerin admin şifresine passwordundan tut usernamesine kadar eriştim ancak, maalesef dw admin ve havji bunların bazılarına erişemedi bu yüzden admin paneline giremedim şimdi hazır sitenin bütün bilgilerine erişmişken pes etmekte istemiyorum bana bunlardan daha iyi her sitenin admin panelini bulacak bir program önerirmisiniz:siritan2

HAK YİYEN HACK YER
GELİYORUZ:Smiley1008:
Forumda böyle bir konu var belki yardımcı olur.
https://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi-ve-zafiyetler/1521092-hedef-sitenin-admin-panelini-bulma-tarama-yapma-kali-linux-leopic.html

NOT: Yeteneklerinizi her zaman iyiye kullanın. Kötü tarafta olamayın.

Kolay Gelsin

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
3
751
tnziel
Merhaba, github üzerinde birçok "admin panel finder" bulunmaktadır. Bunlardan birini seçmek sizin kararınız. Başka bir öneri isterseniz de dizin taraması yapan toollar (uniscan ve dirb gibi) kullanabilirsiniz. Tabii içerisine internetten bulduğunuz admin panel url listlerini eklerseniz bulacaktır diye düşünüyorum.

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
152
New World
Merhaba,

Bir sitenin admin panelini bulmak için ==> Web adresinde "admin" kelimesini ve içerdiği sayfaları aratarak bulabilirsiniz. Ancak şunu da belirtmek isterim ki bazı web siteleri admin panellerini gizleyebiliyorlar. Bu aşamada "Nessus" programı ile keşfedebilirsiniz.

Bilginize,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.