Admin Panelleri

24 Ara 2015
82
0
Birsürü sitelerde sql injection denedim tüm bilgileri admin bilgilerini aldım paneli bulamıyorum 1 tane olsa neyse sql injection ile denedğim birsürü sitede yok sizce neden? ve en kolay yoldan admin paneli nasıl bulunur? (programlarıda denedim ama olmadı)

p20yavuz02

Uzman üye
21 May 2016
1,792
0
Bileyim ?
havijde 200k olanlar (p-panel dışında)genellikle doğru olur.302 403(böyle olması lazım hatırlardığım kadarı ile) yanlış çıkar genellikle panel bulma sitelerinde tarat olmaz ise adam gizlemiştir.Ya da panel yoktur. Geçmiş Olsun :)

24 Ara 2015
82
0
havijde 200k olanlar (p-panel dışında)genellikle doğru olur.302 403(böyle olması lazım hatırlardığım kadarı ile) yanlış çıkar genellikle panel bulma sitelerinde tarat olmaz ise adam gizlemiştir.Ya da panel yoktur. Geçmiş Olsun :)

sadece 1 site değil birsürü bulduğum sitelerde robots.txt arada gösteriyor elimlede admin panelini 2-3 kere buluyom başka bir yol ile bulamıyorum açık bulduğum çoğu sitelerde böyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.