admin şifre kırmak yardım

mustafacqn

Yeni üye
29 Ocak 2015
22
0
New Jersey
beyler bi pvp de admin bana anlamsız yere banned attı ve ben intikam almak istiyorum lütfen admin şifresi nasıl kırılır bi fikri bilgisi olan paylaşabilirmi?

BaBa_

Yeni üye
19 Ağu 2007
29
0
Bu konularda az çok bilgin olması gerekir bunları yapabilmen için, tabii oynadığın pvp serverda açık olması şarttır.Bende az çok anlıyorum bu işlerden özel mesaj atarsan elimden geleni yaparım

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Sistemi hacklemeyeceksen insanı hacklemeyi dene. Keylogger hazırlaya bilirsin SM "SosyalMühendislik" kullanarak yaptığın dosyayı açtıra bilirsen Bilgisayar ve Oyun serveri senindir. (Tamamen bilgi amaçlı yazılmışdır)

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
ne yalan solıyım dedıgınızden bıle bsy anlamıyorum ezık gibi hissedıyorum :S :)

Estafurullah. Sosyal mühendislik uygulayın admine keylogger yedirin ve iş bitsin server login şifresini öğrendiğiniz an iş biter. Şifre kırmayı kimdense istemekdense Googleden binlerce bilgi toplaya bilirsin. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.