Admin Şifresi çalabilecekler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

designerMM

Yeni üye
18 Şub 2008
2
0
Arkadaşlar ben öğrenciyim ve ünv masraflarımı çıkartmak için 3d modelleme işi yapıyorum.Bikaç firma benden referans çalışmalarımı istemişti,benim çalışmaların olduğu klasörü gönderirken bir arkadaşın çalışmasınıda gönderdim yanlışlıkla.Çalışmada o arkadaşın adıda yazdığı için bu çalışmanın bana ait olup olmadığını sordular,bende bi karışıklık olduğunu ve yanlışlıkla gönderdiğimi söyleyerek özür diledim.Bu firma yapılan 3boyutlu çizimdeki mail adresine mail atarak durumu bildirmişti.O arkadaşta beni aradı.Olayı anlatmaya çalıştık ama bir forum sitesinde adımıda yazarak beni hırsızlıkla suçladı.O sitede arkadaşla ve site yöneticileriyle durumu görüştüm ama benim adımı silmeme kararı vermişler ve 2 yıl önce gönderdiğim bir post için (Türkçe kurallarına uymayan devrik cümle kullandın dierek) beni siteden banladılar.Bu olay çok zoruma gidiyor,ben hırsız değilim ve okul masraflarımı karşılamaya çalışıyorum.Adminin şifresini bularak o konuyu silmek istiyorum.Bana yardımcı olabilecek birisi varmı acaba? Böyle bir şeye imkan varmı onuda tam bilmiyorum ama.

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
hadi ya cok zekisin adminden rica et konuyu silsin madem kötü bi nieytin yok::ya cok takmayın bu ban işlerini banlamişsa banlamiş tın de geç o kimki üye kaybettiğine üzülsün cok cok imajını zedeler sitenin olumsuz reklamları...yani tutupta admin şifresi bilmamm ne boşş...oke takma bile...

designerMM

Yeni üye
18 Şub 2008
2
0
( selam

bence olay pek çözülmüş gibi durmuyor en azından benim açımdan

bir de seni mi ikna edeceğiz diyebilirsiniz.
Evet ne yazık ki beni de ikna edeceksiniz. )

admin konuyu silmiyor malesef verdiği cvp bu.ben onla konuşmayı denedim zaten. yoksa orda durması çokta uörumda diil.ben başlığı deiştirmesini istedim, renderlarımın çalınması die başlık atmışlar.hırsızmıyız biz nie anlamadan dinlemeden böyle bi başlık atılıyor diorum adam beni banlıyor.
konuyu açan kişi bayan olduğu için benim haklı olup olmamamdan çok o kişiyle samimi olmaya çalışıyorlar

emirsago

Yeni üye
18 Şub 2008
2
0
yaaa

kardeşim inan senin yerinde olsam ya admin şifresini bulup sitenin içini admine küfür doldururum yada admin ve modaretor arkadaşlarının alayının kafasına sıkarım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.