Adminin Hesabına Giriş Yaptım İndex Basmayı Bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Öncelikle Konuyu Yanlış Yere Açtıgım İçin Özür Dilerim Ama Acil Yardım Arkadaşlar şu anda sql açıgı olan Labo BIO24 :: Home fransız sitesine girdim admin şifresini falan buldum havijle fakat index atma konusunda hiçbir bilgim yok lütfen yardım edin

Son düzenleme:

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Çok Sevinirim Kardeşim Admin Panelinden SS Cekebılsem Koycam PrtnScrn Tusu Yok Laptopda Ama İlk Hackimizi Gerçekleştiricem İnşallah Özellikle Fransa'nın Sitesi Olması Çok Daha İyi :)

bardizfire

Üye
14 Tem 2012
177
0
Kocaeli
Senin kruduğun siteye index atıp napıcam gerizekalı.
Nasıl atabiliriz diye uğraşıyorum senin için.
İşim gücüm yok senle mi uğraşıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Ya İndex Basmaya Çalışıyosun Sandım Ne Bılım Baktım Senin Duruyo Orda Neyse İndexi Atıyorum Hata Veriyor .s

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Ya Tamam Beyler Kavga Etmeyin Ne Dedim Napıyosunuz :) bardizfire msn veya facebook'unu at özelden msj olarak cevap veremem ben

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
bardiz 40 mesajı geçmedigim için atamıom :D sen ikimize bi shell yap ikimizin nick'i olsun :D veriyim sana forumun şifresini biraz öyle uğras .?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.