Adminler konuyu neden taşımıyor

Peasx

Yeni üye
21 Haz 2020
16
0
Ankara
Buralarda yeniyim beni bir aydınlatın

Adminler neden biz yanlış yere konu açınca konuyu yerine taşımak yerine çöp yerine koyuyorlar

Normalde diğer forumlarda çöpe taşımak yerine konun olduğu yere koyarlar off-topic kısmını sonradan gördüm grafik tasarım yerine isteyen arkadaşlara logo yapılır yazdım konuyu çöpe taşımışlar neden konuyu olduğu yere taşımıyorlar

Bu arada adminler yanlış anlamayın işinize saygım sonsuz bütün gün binlerce insanla uğraşıyorsunuz sadece bunu merak ettim

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
164
Yanlışını düzelteyim bahsettiğin işi hangi form olursa olsun moderatörler yapar, adminler değil. Ayrıca kurallara aykırı konular çöpe alınır bu nedenle konu açmadan bölüm kurallarına bakmanızda fayda var. Konu yeri yanlışsa üyeler tarafından konu ihbar edilir o kategoride görevli olan moderatör doğru yere konuyu taşır.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
eğer yanlış bir konu açmışsanız @ĸaraтay creaтιve Hocam'ın dediği gibi,adminler bunu yapmıyor,görevli moderatörler yapıyor.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.