adminler yetkililer üst düzey yöneticiler herkez < içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChUcKy's_LoVe

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
690
15
arkadaşlar bu sadece bir öneridir kabul edereniz güzel zevkli ve eğlenceli bir yarışmaolcak yarışma başlamadı yetkililer ,izin verdikten sonra duyurcaz siteye

|----|----| THT Oscarları |----|----|

rkadaşlar THT Oscarları kullanacağınız oylarla sahiplerini bulacak.Sizden ricam lütfen oylamaya ilgi gösterelim.Forumun enlerini hepbirlikte seçelim istiyorum
smile.gif
.

--|-- Kurallar --|--

-Yalnızca 1 oy hakkınız vardır.
-Her kategori içinde yalnızca 1 üyemizin nickini bildirebilirsiniz.
-Kendi nickinizi lütfen bildirmeyiniz.Önemli olan başka üyelerimizin sizi layık görmeleridir.
-Aşağıdaki listenin dışında kategori eklemeyiniz.
-Kategorileri farklı mesajlarda tek tek değilde,aynı mesajda bir bütün halinde oylayınız.Dilediğinizi boş bırakabilirsiniz.
-Oylama tarihinde --- başlayıp --- tarihinde bitecektir tarihinde son bulacaktır.

--|-- Ödüller --|--

-Oylamaya katılan her üyeye --- rep ödülü
-
Birinci olunan kategoriler için ---
rep ödülü
-
3 ve daha fazlası kategoride seçilen olan üyemize ---
rep ödülü verilecektir.

|--|İşte Kategoriler|--|

- En İyi Admin
- En İyi Süpermoderatör

- En İyi Moderator
- En İyi Grafiker
- En İyi İmza
- En İyi Avatar
- En İyi Nickname
- En Çok Sevilen
- En Kültürlü
- En Yakisikli/ Karizma
- En iyi Müzikci
- En Popüler
- En Sakin
- En Komik
- En Ciddi
- En iyi Dost Üye
- En Çok Tanismak İstediginiz
- En Aktif
- En Duygusal
- En Anlayışlı/ Sabırlı
- En Fanatik
- En Yardımsever
- En İyi Bölüm
- En İyi Konu

arkadaşlar eğer oylamaya katılan üyeler bunun hepsini doldurup bana öm ile ulaştırırsa o ben -- kişiler tarfında replenecektir aday fln yok herşey serbest
inşallah yetkililer izin verir.
not:arkadaşlar şuan böyle bişe yok sadece yetkililere sunuyorum kabul edildikten sonra size duyururuz
bide bunu kendi aramızda yaparsak katılım az olcak ve vereceğimiz ödül çok olamıyacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.