Adminlerin Dikkatine....?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mervan_81

Üye
30 Eyl 2007
170
0
Sayın site yöneticileri size bir sorum aolacak.
Ben bu siteye kendimce katkıda bulunmaya çalışıyorum ama aklıma bi çakallık geldi. Şimdi ben bu siteye yeni bi nickle tekrar üye olsam ve eski nick ile açmış olduğum konulara teşekkür etsem ne olur. Bunu denemek için bir defa denedim tabi :D Bunu deneyen kullanıcılar vardır belkide..bunun önüne geçmek için ne yapılabilir merak ettim saygılar..

Son düzenleme:
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
bir şekilde tespit ediliyor ve 2nickde banlanip tüm mesaj ve teşekkürleriniz siliniyor.yani bütün çaba ve zamanınız boşa gidiyor yapan çok oldu deneyin isterseniz kendi teşekkürlerinizden tatmin olacaksanız sorun yok.dediğim gibi zararlı çıkarsınız.site çalışanları ve üyeler mutlaka bildiriyorlar böyle şeyleri.

mervan_81

Üye
30 Eyl 2007
170
0
Yav ne kızıyorsunuz bende yaptım demedim sadece böyle şeyler olabilir dedim ve oluyormuş. Nasıl önlenir diye kafa yormak istedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.