Adminlerle iletişime nasıl geçerim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mefistopheles

Yeni üye
14 Nis 2020
13
0
Selamun aleykum tht de silmek istediğim eski bir hesabım var adminlerle iletişime gecip bana ait olduğunu kanitlayabilirmiyim ?

hesabim eski ve sifresini unuttum uzun zamandir aktif değilim.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Merhaba değerli üyemiz, bu konu hakkında aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Banlanma Talepleri Hakkında

Ek olarak Se-ZeR adminimizin postu;

Alıntı:
Soru:
Burada eğlendik coştuk, evet forumda güzel zaman geçirdik ama madem gidiyorum, kimseye faydam olmasın, tüm yazdıklarım ettiklerim silinsin, benim işim bitti, silin üyeliğimi!

Cevap:
Foruma kaydolurken beyan ettiğimiz gibi, üyelik açtıktan sonra silmek sizin değil yönetimin tekelinde olan bir durumdur ve silinme diye birşey söz konusu değildir, en fazla banlanırsınız girmek istemiyorsanız.

Co-Adminlerimize ulaşıp, hesabınızı aktivasyonsuz yaptırabilirsiniz.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba hesap silme gibi bir durum söz konusu değil ancak yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi aktivasyonsuz hale getirebilirsiniz

Co adminlerimize özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.