Çözüldü Adobe Aİ şablon düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhaba arkadaşlar, ben Adobe Aİ şablonlarını düzenlemek istiyorum ama fotoğrafda ki gibi hazır şablonu nasıl düzenleyebilirim?
QLkOVk.jpg

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
fotoğrafda ki gibi hazır şablonu nasıl düzenleyebilirim?

Resmi Programa Yükleyin Resme tıklayıp üst kısımda
Image Trace (Yanındaki Üçgenden "16 Colors" > View "Source Image" > Expand dediğinizde grup halinde parçalara ayrılacaktır Shift + Ctrl + G şeklinde parçaları ayırabilirsiniz

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=0SHi3StRxKg[/ame]

Son düzenleme:

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Merhaba arkadaşlar, ben Adobe Aİ şablonlarını düzenlemek istiyorum ama fotoğrafda ki gibi hazır şablonu nasıl düzenleyebilirim?
QLkOVk.jpg

Hazır kalıplara getireceksin neleri düzenlemek istiyorsan o bölümleri ayrı katmanlara almak lazım. Tabi buraya alırken arkada kalacak şeffaflık renk durumu font durumu vs. ayrı katmanlanacak. Sonrasında istediğin her yerde düzenleme yapabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.